Wynajem rusztowań

Firma Elmabud z Częstochowy oferuje doskonałej jakości sprzęt za uczciwą cenę. Oferowane przez nas rusztowania czy drabiny aluminiowe posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty, które gwarantują ich solidne wykonanie, a przy tym bezpieczeństwo naszych Klientów. Wśród dotychczasowych użytkowników naszych rusztowań znalazły się firmy montażowe, remontowe, budowlane, hurtownie budowlane, jak również osoby indywidualne. Nasze produkty dostarczamy na terenie całego województwa. Zapewnienie Klientom bezpieczeństwa podczas remontu i budowy to dla nas podstawa i najważniejszy cel!

Wypożyczanie rusztowań:

  • elewacyjnych
  • warszawskich

W ofercie również drabiny Krause.

W zależności od oczekiwań i potrzeb Klienta, nasi pracownicy pomogą dobrać odpowiedni system rusztowania oraz przygotują indywidualny cennik. Ceny sprzętu, który mamy w wypożyczalni rusztowań, uzależnione są od jego ilości, czasu trwania umowy i zakresu zamówionych usług (transport, montaż). Jesteśmy otwarci zarówno na długotrwałą współpracę, jak również na indywidualne, jednorazowe zlecenia wynajmu. Dla wszystkich potencjalnych kontrahentów przygotowaliśmy kompleksową i atrakcyjną ofertę – zapraszamy do kontaktu, w celu omówienia szczegółów współpracy!

Rusztowanie – wynajem rusztowań aluminiowych i warszawskich.

Rusztowania elewacyjne

Rusztowania elewacyjne typu PLETTAC SL 70 wykorzystywane są przy wielu pracach budowlanych, remontowych i montażowych, wykorzystuje się je również do innych celów, takich jak budowa scen i estrad na wolnym powietrzu.

Rusztowania warszawskie

Rusztowania warszawskie należą do jednych z najpopularniejszych systemów rusztowań w Polsce. Rusztowania tego typu są lekkie, łatwe w montażu i transporcie. Charakteryzują się niską ceną, można je ustawić wewnątrz pomieszczeń. Doskonale nadają się do prac o niewielkim zakresie. Wykorzystywane są przy robotach murarskich, malarskich, spawalniczych, tynkarskich. Znajdują zastosowanie w pracach instalacyjnych i szklarskich.

Wypożyczanie i montaż rusztowań – oferujemy sprzęt doskonałej jakości!

rusztowania

rusztowania

rusztowania

Starter